CRGV1206F147K
MFR.Part #
CRGV1206F147K
JLCPCB Part #
C4142825
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS