CRGV1206F124K
MFR.Part #
CRGV1206F124K
JLCPCB Part #
C4002562
Description
-55℃~+125℃ 124kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS