CRGV1206F154K
MFR.Part #
CRGV1206F154K
JLCPCB Part #
C3962849
Description
-55℃~+125℃ 154kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS