SG73G2BTTD6343D
MFR.Part #
SG73G2BTTD6343D
JLCPCB Part #
C6220908
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS