CPF0201B243RE1
MFR.Part #
CPF0201B243RE1
JLCPCB Part #
C4216773
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS