CRGV1206F121K
MFR.Part #
CRGV1206F121K
JLCPCB Part #
C4205152
Description
-55℃~+125℃ 121kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS