CRGV1206F324K
MFR.Part #
CRGV1206F324K
JLCPCB Part #
C4095064
Description
-55℃~+125℃ 250mW 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS