CRGV0805J4M7
MFR.Part #
CRGV0805J4M7
JLCPCB Part #
C4212788
Description
-55℃~+125℃ 125mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS