CRGV0805J4M3
MFR.Part #
CRGV0805J4M3
JLCPCB Part #
C4085682
Description
-55℃~+125℃ 125mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS