CRGV0805J2M7
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV0805J2M7
JLCPCB Part #
C3966968
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 2.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS