H4365KBZA
MFR.Part #
H4365KBZA
JLCPCB Part #
C1409386
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS