CRGS0805J4M7
MFR.Part #
CRGS0805J4M7
JLCPCB Part #
C2125703
Description
-55℃~+155℃ 150V 4.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS