CRGV0805F169K
MFR.Part #
CRGV0805F169K
JLCPCB Part #
C4252505
Description
-55℃~+125℃ 125mW 169kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS