CRGV0805F196K
MFR.Part #
CRGV0805F196K
JLCPCB Part #
C4167330
Description
-55℃~+125℃ 125mW 196kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS