RN73H2ATTD4992F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD4992F100
JLCPCB Part #
C2511047
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS