CRGV0805F110K
MFR.Part #
CRGV0805F110K
JLCPCB Part #
C4142519
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS