SG73P2ATTD11R0D
MFR.Part #
SG73P2ATTD11R0D
JLCPCB Part #
C4296824
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS