ROX05SJ6R8
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX05SJ6R8
JLCPCB Part #
C3507330
Package
Plugin
Description
-55℃~+130℃ 500mW 6.8Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS