CRGV0603F340K
MFR.Part #
CRGV0603F340K
JLCPCB Part #
C4082575
Description
-55℃~+125℃ 100mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS