RN73H1JTTD8981C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD8981C50
JLCPCB Part #
C4193279
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS