ERJ-P03D3160V
MFR.Part #
ERJ-P03D3160V
JLCPCB Part #
C4126289
Description
-55℃~+155℃ 200mW 316Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS