CRGV0603F140K
MFR.Part #
CRGV0603F140K
JLCPCB Part #
C3919345
Description
-55℃~+125℃ 100mW 140kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS