CRGV0603F210K
MFR.Part #
CRGV0603F210K
JLCPCB Part #
C4010232
Description
-55℃~+125℃ 100mW 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS