ERA-3VEB61R9V
MFR.Part #
ERA-3VEB61R9V
JLCPCB Part #
C1861774
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS