RT0603BRD073R9L
MFR.Part #
RT0603BRD073R9L
JLCPCB Part #
C6207647
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS