CRGV0603F280K
MFR.Part #
CRGV0603F280K
JLCPCB Part #
C3966488
Description
-55℃~+125℃ 100mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS