CRGS2010J6M8
MFR.Part #
CRGS2010J6M8
JLCPCB Part #
C1703544
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS