SR732HTTER976F
MFR.Part #
SR732HTTER976F
JLCPCB Part #
C4240434
Description
-55℃~+150℃ 750mW 976mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS