CRGH2010J6M8
MFR.Part #
CRGH2010J6M8
JLCPCB Part #
C2134748
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS