352239RFT
MFR.Part #
352239RFT
JLCPCB Part #
C4237754
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS