CRGS2010J10R
MFR.Part #
CRGS2010J10R
JLCPCB Part #
C1704281
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS