CPF0603B681KE
MFR.Part #
CPF0603B681KE
JLCPCB Part #
C4002263
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 681kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS