CPF-A-0402B6K8E1
MFR.Part #
CPF-A-0402B6K8E1
JLCPCB Part #
C4247604
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS