CRGS2010J100R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS2010J100R
JLCPCB Part #
C1704298
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS