CRGS1206J68K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS1206J68K
JLCPCB Part #
C1356911
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 600mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS