CRGS1206J680K
MFR.Part #
CRGS1206J680K
JLCPCB Part #
C2134876
Description
-55℃~+155℃ 200V 600mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS