RN73F2BTD1242F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
RN73F2BTD1242F
JLCPCB Part #
C6195808
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount