TLM2ADR039FTD
MFR.Part #
TLM2ADR039FTD
JLCPCB Part #
C1705738
Description
250mW 39mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS