CRGS1206J6K8
MFR.Part #
CRGS1206J6K8
JLCPCB Part #
C4217641
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS