CRGS1206J5K6
MFR.Part #
CRGS1206J5K6
JLCPCB Part #
C4187011
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS