3503G2B1K65FTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3503G2B1K65FTDF
JLCPCB Part #
C5503445
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS