RN73C1J9K31BTD
MFR.Part #
RN73C1J9K31BTD
JLCPCB Part #
C1716030
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS