CRGS1206J5R6
MFR.Part #
CRGS1206J5R6
JLCPCB Part #
C4230993
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 600mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS