RN732BTTD4071C50
MFR.Part #
RN732BTTD4071C50
JLCPCB Part #
C3956911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS