CRGS1206J33K
MFR.Part #
CRGS1206J33K
JLCPCB Part #
C4100693
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS