CRGS1206J18K
MFR.Part #
CRGS1206J18K
JLCPCB Part #
C4197288
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS