CRGS1206J10K
MFR.Part #
CRGS1206J10K
JLCPCB Part #
C4030777
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS