CRGS1206J18R
MFR.Part #
CRGS1206J18R
JLCPCB Part #
C4119649
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS