RN73H2BTTD1053B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1053B50
JLCPCB Part #
C2555690
Description
105kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS