CRGS1206J10M
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS1206J10M
JLCPCB Part #
C4099128
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS